Nadstandardní služby 

Naším klientům nabízíme homeopatickou terapii, Bachovou květovou terapii a biorezonanční terapii. Zabýváme ortomolekulární medicínou a naturopatií. Provádíme infúzní terapii vitamínem C.  Tyto nekonvenční terapie velice vhodně doplňují klasickou léčbu.
 
Biorezonanční terapie
 
Pro biorezonanční terapii  používáme přístroj Bicom optima a Bicom Body Check, který má široké diagnostické a terapeutické využití. V Německu je používán již 30 let v oblasti humánní medicíny a 15 let v oblasti veterinární medicíny. Pro více informací můžete navštívit oficiální stránky www.bicom-optima.cz .  Veškeré informace Vám samozřejmě rádi poskytneme u nás v ordinaci nebo na telefonním čísle +420 724 818 437.
 
Homeopatie
 
Homeopatie je léčebná terapie,která je založená na energoinformačním principu. Homeopatické léky neobsahují účinnou látku ve změřitelné terapeutické koncentraci (jako běžné léky či bylinné přípravky), obsahují pouze klíčovou informaci. Přesně dodaná informace tělu postačí k tomu, aby se nastolila rovnováha a tím se vyřešil fyzický či psychický problém. Je to něco jako přenos dat (informací) pomocí internetu. Data (informace) nezměříte, ale přesto je vnímáte. Přenesou se na obrovskou vzdálenost z místa A do místa B. Mezi přednosti homeopatie patří bezesporu minimální nežádoucí účinky na organismus a možnost vyřešit řadu chronických problémů, které neodpovídají na klasickou léčbu. Homeopatické léčebné účinky máme ověřeny na řadě pacientech. Některé naše kazuistiky jsou publikovány na www.svethomeopatie.cz
 
Bachova květová terapie 
 
Bachova květová terapie pracuje zejména na úrovni psychiky. Vhodně doplňuje léčbu zejména tam,kde je nemoc či problém spojen se stresem či emocionálními traumaty. 
 
Naturopatie
 
Naturopatie je celostní léčebný systém,který je založen na samoléčivém potenciálu přírody,tedy živého organismu. Zdraví je přirozený stav organismu. Nemoc je vychýlením z rovnováhy na fyzické,emocionální či duchovní úrovni. Pro nastolení rovnováhy naturopaté obecně používájí různé přírodní léčebné metody (detoxikační programy, léčebný potenciál správné výživy a přírodních doplňků, sílu bylin, homeopatii, ajurvédu, TCM, léčivé schopnosti vody,vzduchu a světla, chiropraxii, masáže, atd..) Cílem je vytvořit v těle prostředí,které mu umožní využít jeho samoléčivý potenciál-jinými slovy naturopat vytváří pouze prostředí, tělo se léčí samo.Lékař léčí, příroda uzdravuje. Otcem naturopatie je Bengamin Lust. 
 
Ortomolekulární medicína
 
Ortomolekulární medicína léčí organismus na úrovni atomů a molekul. Studuje buňky-základní stavební jednotky živých organismů zejména z hlediska jejich metabolických drah a biochemických reakcí. Poškozená či nesprávně fungující buňka = problém. Toto je fakt známý i v klasické medicíně. Vše začíná v buňce, celý život. Ortomolekulární medicína hledá cesty,jak z buněk dostat to,co do nich nepatří (těžké kovy, inkluze, viry, parazity, bakterie, toxické látky,...) a naopak jim dodat to, co potřebují ke správnému fungování (vitamíny,minerály,enzymy,aminokyseliny,...). Škodlivé ven,potřebné dovnitř-to je léčba buňky, tkáně, oránu, orgánového systému a tedy celého těla. Otcem ortomolekulární medicíny je nositel Nobelovy ceny Linus Pauling.
 
Infúzní terapie vitaminem C
 
Infúzní terapie vitaminem C souvisí s ortomolekulární medicínou a jménem Linus Pauling. Tento mocný vitamín je lékem na celou řadu problémů. Působí na rakovinné buňky, podporuje a reguluje imunitní systém (autoimunitní onemocnění,imunosuprese), podílí se na syntéze kolagenu-základní složce pojivové tkáně (kosti,chrupavky,vazivo), pomáhá tělu vyvádět toxiny, likviduje volné kyslíkové radikály a mnoho a mnoho jiného.
 
 
 
Ze třech desetin léčí lék, ze sedmi desetin správná životospráva.
Kdo léky polyká, ale správné životosprávy nedbá, toho lékař léčí marně. 
 
- Přísloví čínské-